תפריט

אודות

אודות

משרד עורך הדין ונוטריון יובל סדן הינו משרד בוטיק בעל ניסיון רב הנמשך למעלה מ-25 שנה. עורך הדין יובל סדן סיים את לימודיו באוניברסיטת תל אביב ועוסק בעריכת דין משנת 1997. בשנת 2008 הוסמך עורך דין יובל סדן גם כנוטריון.

עם התמקדות בעסקאות נדל"ן, צבר משרדינו ניסיון עשיר בקנייה, מכירה והשכרת דירות, בתים ונכסים מסחריים. משרדינו בעל מומחיות נרחבת הן בעסקאות יד ראשונה ויד שניה והן פרויקטים של פינוי בינוי. משרדינו מעניק ללקוחותינו שירותים משפטיים מקיפים המבטיחים הגנה על האינטרסים של כל לקוח ולקוח, יחס אישי והסברים מקיפים כך שיוכלו לחתום על ההסכם בראש שקט.

בנוסף למומחיותינו בנדל"ן, משרדינו מתמחה במשפט אזרחי מסחרי, לרבות ירושות וצוואות, ייפוי כוח מתמשך ואפוטרופסות ייצוג בבית משפט, הסכמי ממון, חוזים, דיני עבודה, חברות ושותפויות ובמתן כל שירותי הנוטריון.

משרדינו מעניק ייעוץ משפטי מעשי ואסטרטגי לכלל ללקוחותינו ומלווה אותם מתחילת הדרך ועד לסופה המוצלח בהליכים משפטיים מורכבים ופועל לטובתם.

משרדינו מיומן בעריכת כל סוגי המסמכים הנוטריונים. אנו מוודאים שכל מסמך תקין מבחינה משפטית ועומד בחוקים ובתקנות הרלוונטיים.

עורך דין ונוטריון יובל סדן

משרדינו מתחייב למתן שירותים משפטיים יוצאי דופן לכל לקוח ולקוח. עם ניסיוננו הרב, הידע העמוק והבלתי מעורער, אנו מעניקים מעטפת נרחבת של שירותים בסטנדרט הכי גבוה שיש.

Contact Us

דברו איתי

דילוג לתוכן